facebook twitter

UTKU ÖZTÜRK

Utku ÖZTÜRK

Bilgisayar Mühendisi
 • Çalışma Konuları
  • Yönetim Bilgi Sistemleri
  • Üretim Yönetimi
 • Çalıştığı Projeler
  2015 – devam ediyor Kavuklar Otomotiv –Opel & Chevrolet
  "Opel bilgi sistemini, Kavuklar A.Ş.’nin altyapısına entegre eden yazılım iş akışı sayesinde muhasebe sistemine kesintisiz bilgi akışı sağlamaktadır. C#"
  2014 – devam ediyor TDA Hafriyat
  "İş akışı yazılım sayesinde, hafriyat ile ilgili tüm süreçlerin yönetimi sağlanmaktadır. C#"
  2014 – devam ediyor Kavuklar Otomotiv –Nissan
  "Nissan bilgi sistemini, Kavuklar A.Ş.’nin altyapısına entegre eden yazılım iş akışı sayesinde muhasebe sistemine kesintisiz bilgi akışı sağlamaktadır. C#"
  2013 – devam ediyor Kavuklar Otomotiv – Citroen
  "Citroen Baylas bilgi sistemini, Kavuklar A.Ş.’nin altyapısına entegre eden yazılım iş akışı sayesinde muhasebe sistemine kesintisiz bilgi akışı sağlamaktadır. C#"
  2013 – 2014 Espa Kağıt Sanayi A.Ş.
  "Finansal piyasalarla entegre çalışan yazılım portföy yönetimini kolaylaştırmaktadır. C#"
  2013 – devam ediyor Betoya A.Ş.
  "Prefabrik yapı elemanlarının projelendirme – üretim – kalite kontrol – nakliye ve montaj aşamalarının yönetimini sağlayan yazılım, Autocad gibi CAD yazılımlarıyla bağlantılı çalışarak kesintisiz iş akışı sağlamaktadır. C#"
  2011 – devam ediyor Kavnak Beton
  "Işıkkent – Koyundere ve Sarnıç’taki toplam 4 beton santralinin entegrasyonu ile lokasyon bağımsız olarak farklı birimlerin senkronize çalışmasını sağlamaktadır. Detaylı santral üretim raporu, plasiyer performans raporu, şoför sefer raporları ile santral kontrol-denetim işlemlerini kolaylaştırmaktadır. C#"
  2012 – devam ediyor İşçimenler Kayışçılık
  "Satış teklif/sipariş aşamasından, üretim takibine, depo ve sevkiyat yönetiminden, özelleştirilmiş raporlara Netsis ile entegre çalışan yazılım, sağladığı esnek yapı ile pazarlama-üretim ve finans departmanlarının tam entegrasyonunu sağlamaktadır. C#"
  2010 – devam ediyor Işık Tarım A.Ş.
  "Türkiye’nin en büyük organik kuru meyve ihracatçısı Işık Tarım A.Ş. için gerçekleştirilen proje, pazarlama, satın alma, kalite kontrol, üretim, ziraat ve ürün izlenebilirliğini sağlamak ve maliyetlerle ilgili detaylı raporlama sağlamak amacıyla geliştirildi, 3 fabrika, İngilltere ve ABD dahil olmak üzere farklı ülkelerdeki 5 ayrı ofiste kullanılmaktadır. C#"
Tema Seçici
Orjinal Tasarım
bootstrap business templates
Tasarımlar
bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates bootstrap business templates

These are just examples and you can build your own color scheme in the backend.

Arka Planlar
Doku 1 Doku 2 Doku 3 Doku 4 Doku 5 Doku 6 Doku 7 Doku 8 Doku 9 Doku 10 Doku 11 Doku 12 Doku 13 Doku 14 Doku 15 Doku 16 Doku 17 Doku 18 Doku 19 Doku 20